LİVANE APART OTEL TEKNE TURU SİZLER İÇİN..

Livane Apart otel Olarak, Alanya'nın güzel denizinin ve sahilin keyfini çıkarmak, maviliklerin ortasında güneşlenerek denizin tadını en güzel şekilde çıkarmanıza eşlik edecektir.

Livane Apart Otel Tekne TuruLİVANE APART OTELDEN HAREKET SAATLERİ

Alanya limanından saat 10:00 da hareket ,selçuklu döneminde kalma tersane ziyaretiyle başlayacak livane Apart otel tekne turumuz korsanlar mağara si ve aşıklar mağarası gezerek açık denizde yüzme molası ve dalgıçların gösterileri izlenecektir... Alanya kalesinin etrafından dolaşıp kleopatraplajı sahilinde tekrar yüzme molası sonrası yat limanında animasyon gösteri eşliğinde eğlenerek öğle yemeği molası verilecektir..dönüş ulaş plajına doğru hareket ve yüzme molası açık denizden hareketle Alanya limanına dönüşle turumuz son bulacaktır saat 16:00 da servisle livane Apart otele transferimiz gerçekleştirilmiş olacaktır. alanya uygun oteller, alanya apart oteller,turları dahil olmak üzere livane Apart otele gelindiğinde, ertesi gün hangi turlara veya gezılebilecek yerleri mutlaka sorun. çunku boot tour un dişinda alanya jeep safarı. alanya tukiş hamam,alanya manavgat raftıng,alanyada tepeden izlemek için paraşüt, gibi aktıvıtelerden yararlanmak için, alanya livane beach otelden fiyat alarak rezervasyon, yaptırabilirsiniz, alanya otel fiyatları ve alanya pansiyon fıyatlarında oldugu gibi tur fiyatlarıda bırbırınden farklıdır, size en uygun fıyatı vermek için, livane beach otele bekliyoruz . kalıcı bir buronzlaşmak için alanya tabikide livane beach otel.
Açıklama: iyi derecede,yüzme bilmeyenlerin açık denizde ki yüzme molasında tekneden atlamamalarını veya canyeleği kullanmalarını livane beach otel olarak tavsiye ederiz Tur günleri: �haftanın her gün. sabah 10 00. livane otelden araçla alınarak akşam 16 00 alanya livane apart otele getirileceksiniz servislerimiz ücretsizdir.
ALANYA SİZE ÖZEL TURLARIMIZ LİVANE Apart OTEL..
Antalya ili sınırları içerisinde yer alan Alanya, Türkiye’nin önde gelen turizm ilçelerinin belki de başında gelmektedir. Türkiye’nin güneyinde Akdeniz kıyısında yarımada şeklindedir. Alanya ve civarı tarihi boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan bir bölgedir. Alanya ve kalesi ve kızıl kule Alanya denildiğinde akla gelen ilk sembollerdendir. Fakat Alanya sadece tarihi dokusu ile doğal güzellikleri ile de dikkat çekmektedir. Muhteşem doğasında yapılan geziler, doğa sporları ziyaretçilere hoş vakit geçirmek için fırsatlar sunar. Tüm bunların yanında konaklama problemi asla yoktur. Alanya uygun oteller, bakımından zengin bir yapıya sahiptir. Ayrıca Alanya apart otel açısından da yeterli donanıma sahiptir. Daha az bütçe ayırmak isteyenler içinse pansiyonlar mevcuttur. Kleopatra plajında yer alan Livane Beach Otel 3 yıldızlı otellerden en çok tercih edilenlerinden biri olma özelliğine sahiptir.

Alanya’nın doğası eşsiz bir yapıya sahiptir. Plajları ve koyları ile ünlü Alanya’nın 9 tane mavi bayraklı plajı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Botanik, Damlataş, Grand Kaptan ve Kleopatra plajıdır. Bu plajlar ve koylar güzellikleri nedeni ile birçok turisti de kendine çekmektedir. Bu koylar su sporları için de oldukça uygun bir yapıya sahiptir. Bu özel koylara tekne turu da düzenlenmektedir doğal olarak. Tekne turlarına kendi imkanlarınızla katılabileceğiniz gibi otel müşterisi olarak otellerin düzenlediği turlara da katılabilirsiniz. Kleopatra plajında yer alan Livane Beach Otel de size bu şansı sunuyor. Eğer bu otelde konaklamayı tercih etmişseniz veya edecekseniz mutlaka tekne turlarından da yararlanmalısınız.

Livane Beach Otel, Kleopatra plajı üzerinde olduğu için konumu eşsizdir. Hem denize hem de büyük alışveriş merkezlerine yakın olan bir otelin konumu zaten çok özel olmalıdır. 3 yıldızlı bir oteldir. Otelin odalarının hepsi klimalıdır. Bir adet yüzme havuzu da bulunmaktadır. Livane Beach Otel’de misafirseniz tekne turlarına mutlaka katılmalısınız. Alanya limanından hareket edecek, korsanlar ve aşıklar mağaralarını gezecek, dalgıçların gösterileri izleyecek, koylarda yüzecek, denizden Alanya kalesi manzarası izlenecek, yat limanında animasyon gösterileri izlenecektir. Livane Beach Otel ayrıcalığıyla tüm bunları yat turu aktivitesi içinde bulabilirsiniz.

Alanya Apart Evler - Alanya Apart Fiyatları - Alanya Apart Oteller - Livane Otel Alanya - Alanya Apart - Alanya Apart Otel Fiyatları - Alanya Ucuz Apart Oteller - Alanya Günlük Kiralık Daire - Livane Otel - Alanya Apart Otelleri - Alanya Livane Otel - Alanya Apart Daireler - Ucuz Apart - Livane Beach Otel - Ucuz Apart Oteller - Alanya Ucuz Apart - Alanya Apart Daire Fiyatları - Alanya Apart Otel - Apart Otel Alanya - Ucuz Apart Otel - Alanya Ucuz Apart Otel - Livane Beach Otel Alanya - Alanya Apart Otelleri ve Fiyatları - Alanya Apart Otel Fiyatları