Alanya Şirin Bir Aile Yuvası :Livane Apart Otel

Alanya da Mutlu Bir Aile Yuvas? | Alanya Livane Apart Otel.

Livane Apart Otel

  • Livane Apart Otel Popüler Kleopatra Plajı'na sadece 150 metre mesafedeki Livart Apart Otel açık yüzme havuzu ve kendine ayrılmış plaj alanı ile hizmet vermektedir. Otel genelinde ücretsiz Wi-Fi eriÅŸimi mevcuttur.
  • Alanya Apart Otel GeniÅŸ dairelerde klimalı 2 yatak odası, balkon ve özel banyo yer alır. Oturma odasında düz ekran TV ve çekyatlı oturma alanı vardır. Mutfak, ocak, buzdolabı ve elektrikli su ısıtıcısı ile donatılmıştır.
  • Apart Oteller Alanya Otel bünyesinde bir alakart restoran ve bar da bulunur. Ayrıca, yerel restoranlar ve kafeler de pek çok seçenek sunmaktadır.
  • Otel bünyesinde çamaşırhane, oda servisi ve güvenlik kasası mevcuttur. Alanya'nın merkezi 2 km mesafededir.
  • Antalya Havalimanı, Livane Apart Otel'e 120 km uzaklıktadır. Dilerseniz ek ücret karşılığında transfer servisinden yararlanabilirsiniz.

Alanya Apart Evler - Alanya Apart Fiyatları - Alanya Apart Oteller - Livane Otel Alanya - Alanya Apart - Alanya Apart Otel Fiyatları - Alanya Ucuz Apart Oteller - Alanya Günlük Kiralık Daire - Livane Otel - Alanya Apart Otelleri - Alanya Livane Otel - Alanya Apart Daireler - Ucuz Apart - Livane Beach Otel - Ucuz Apart Oteller - Alanya Ucuz Apart - Alanya Apart Daire Fiyatları - Alanya Apart Otel - Apart Otel Alanya - Ucuz Apart Otel - Alanya Ucuz Apart Otel - Livane Beach Otel Alanya - Alanya Apart Otelleri ve Fiyatlar? - Alanya Apart Otel Fiyatları